O nás

 

Kompletní informace o časopisech, inzerci a projektech divize Medical Services naleznete ZDE

Divize Medical Services nabízí kvalitní komplexní mediální servis ve zdravotnictví a vydává významné zdravotnické tituly z portfolia vydavatelství Mladá fronta a. s.

Poskytujeme komplexní servis v oblasti vzdělávacích a odborných akcí, kongresů, sympozií, školení či akce společenského charakteru.

Významné projekty např. Postgraduální akademie, společný vzdělávací projekt České lékařské komory, konference Zdravotnictví 2017, galavečer Sestra roku nebo Ples Sester a mezinárodní Sexuologický kongres.

Naše nakladatelství zdravotnické literatury poskytuje ucelené nakladatelské služby včetně distribuce. Publikace z našich knižních edic Postgraduální medicína, Aeskulap, Sestra a Lékař a pacient připravujeme ve spolupráci s předními českými i zahraničními odborníky.

Vydáváme zpravodajský měsíčník Zdravotnictví a medicína a recenzovaný časopis Postgraduální medicína. Dále zajišťujeme vydavatelský servis pro časopisy odborných lékařských společností a časopisy České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně.

Divize Medical Services se zaměřuje nejen na lékaře, sestry a ostatní nelékařské zdravotnické pracovníky, ale i na pacienty a širokou veřejnost.