Časopisy

Odborná literatura

O časopisu

Dovolujeme si vám představit nakladatelství zdravotnické literatury vydavatelského domu Mladá fronta a. s., které je jedním z uznávaných vydavatelů odborné literatury v České republice.

Knihy pro lékaře vycházejí v edicích Aeskulap a Postgraduální medicína, jejichž autory jsou přední čeští i zahraniční odborníci. Důraz je kladen na aktuálnost informací, moderní pojetí koncepce a kvalitní zpracování rukopisů po redakční i grafické stránce. Monografie jsou většinou vázané, formátu B5 či A5, celobarevné a bohatě ilustrované. Řada knih z této edice již získala prestižní ocenění odborných lékařských společností. Odbornou edici doplňuje ještě edice Sestra, která je určena pro nelékařské pracovníky ve zdravotnictví.

Čtenářsky velmi úspěšné jsou též praktické brožurky z edice Lékař a pacient určené laické veřejnosti. Celobarevné příručky „kapesního“ formátu o rozsahu asi 40–60 stran textu, doplněných množstvím kvalitních obrázků, vycházejí v nákladu 10 000 – 100 000 výtisků. Cílem těchto projektů je stručně, srozumitelně a objektivně informovat nejširší veřejnost o možnostech prevence, příčinách, diagnostice a nejnovějších trendech v léčbě toho kterého onemocnění. Brožurky vítají i lékaři jakožto vhodnou instruktážní pomůcku pro své pacienty. .

Distribuce titulů je zajištěna do sítě knihkupectví u nás i na Slovensku. Publikace jsou opakovaně prezentovány v časopisech vydavatelského domu Mladá fronta a. s. a dalších vybraných médiích. Prodej probíhá také on-line přes naše knižní e-shopy, přímý prodej na základě objednávek a prodej na kongresech a seminářích, jichž se pravidelně účastníme.

Knihy lze objednat na www.kniha.cz a na www.medical-services.sk

199/880/4-lizlerova.png

Šéfredaktorka MUDr. Michaela Lízlerová

• 30 let práce ve zdravotnictví (lékařská praxe, vydavatelství odborné lékařské literatury)
• 20 let práce v odborných vydavatelstvích lékařské literatury (odborné lékařské časopisy, nakladatelství lékařských knih)
• Založení nových odborných časopisů a nové knižní edice
• Dlouholeté zkušenosti s prací redaktorky odborných titulů a s vedením redakce
• Spolupráce a osobní vazby na řadu klíčových osobností české medicíny
• Výběr hostů a moderování odborných rozhovorů pro Medical TV
• Příprava odborného programu pro Postgraduální akademii, společný projekt časopisu Postgraduální medicína a České lékařské komory.

Dovolujeme si vám představit nakladatelství zdravotnické literatury vydavatelského domu Mladá fronta a. s., které je jedním z uznávaných vydavatelů odborné literatury v České republice.

Knihy pro lékaře vycházejí v edicích Aeskulap, Lékař a pacient, Sestra, Postgraduální medicína a ostatní. Řada knih z těchto edicí již získala prestižní ocenění odborných lékařských společností.

Edice Aeskulap - pro lékaře

Edice Lékař a pacient

Edice Sestra

Edice Postgraduální medicína

Ostatní

Knihy lze objednat na www.kniha.cz a na www.medical-services.sk

871/337/4-poruchy_menstruacniho_cyklu.jpg

Kontakt

Mezi Vodami 1952/9
143 00 Praha 4

tel.: 225 276 425
fax: 225 276 222

Redakce

MUDr. Lízlerová Michaela

Šéfredaktorka - Edice Postgraduální medicíny

Tel.: +420 225 276 378

E-mail:  lizlerova@mf.cz

 

Mgr. Mašková Šárka

Šéfredaktorka edice Aeskulap

Tel.: +420 225 276 168

E-mail:  maskovas@mf.cz

 

Marketing

Trojanová Petra

Brand Manager

Tel.: +420 225 276 405

E-mail:  trojanova@mf.cz

 

Inzerce

Ing. Kupcová Kristína

Obchodní a eventová ředitelka divize Medical Services

Tel.: +420 725 708 647

E-mail:  kupcova@mf.cz